| Bobbless a întrebat:

Help TPU. sad Deci mama mi-a facut un abonament si eu am depasit minutele si sms-urile si am facut cost suplimentar 10 euro, cum sa fac sa nu afle?sad pot plati costul suplimentar, iar ea cand merge sa plateasca, sa plateasca doar pretul abonamentului?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Nu, nu se poate sa platesti asa, iti va veni pe factura. Dar daca ai banii pentru diferenta de cost, poti sa ii spui ca a sunat o colega si ti-a dat banii pentru cat a vorbit sau ca ai transferat cuiva cativa euro credit ca avea nevoie urgent si ti-a dat banii. In felul asta plateste mama ta factura si nu mai zice nimic de costurile in plus.