| Bobbless a întrebat:

Help TPU. sad Deci mama mi- a facut un abonament si eu am depasit minutele si sms- urile si am facut cost suplimentar 10 euro, cum sa fac sa nu afle?sad pot plati costul suplimentar, iar ea cand merge sa plateasca doar pretul abonamentului?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu daca poti sa platesti doar jumatate de factura, mai bine te duci si platesti tot si gata

| piticelm a răspuns:

Dar ii poti zice, doar nu te sugruma.Sunt 40 si ceva de lei in plus, nu vreo 3 milioane thinking

| andrea88 a răspuns:

Buna,factura nu o poti achita decat integral, nu se poate plati doar costul suplimentar, deci solutia ar fi sau sa-i spui mamei tale despre cost, sau sa ii zici sa-ti dea tie sa platesti factura, asa tu sa pui diferenta