| Bibiancabibi a întrebat:

Helpp!
Acum cateva zile i-am spus un secret unei bune prietene de-a mele [ se presupune ca era buna! oh go on. ] si ca sa nu se afle secretul meu, despre care se apucase sa vorbeasca cu o alta persoana a inventat o chestie! [ si acum acea chestie s`a raspandit si toata lumea stie povestiile ei! ] M-am saturat! M`am certat destul de grav cu ea si mi-a spus ca daca vreau sa mai fim prietene sa fim sau daca nu sa o las in pace! Va rog ajutor! Nu stiu ce sa fac! :-s Help! Funda + Folositor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei.stai calmahappy eu zic sa o lasi in pace, ca doar nu te-ai oprit la ea, cel putin parerea mea este ca prietenii adevarati nu exista.adica si mie mi s-a intamplat si m-am asturat de toate tampeniile prietenei mele cica... cele mai buneSa stii ca in viata ai sa te izbesti de multe si ai sa intalnesti foarte multe persoana si ai sa iti faci foarte multi prieteni.Si in legatura cu ce a zis.cine manaca bors inseamna ca sunt gelosi.lasa-i,nu ii mai baga in seama, Sincer si eu am patit la fel.si chiar nu mi-a prins bine. dar m-au luat parintii si au discutat cu mine si chiar mi-am dat seama ca nu trebuie sa ma opresc la cineva care ma vorbeste de rau si apoi sa vina la mine, sa mai afle secrete si dupa sa zica ca nu e vina ei ca a greist ca nu si-a dat seama, astea la mine momentan nu mai merg, si de cateva luni, merg pe cont propriu, adica Succeshappy

2 răspunsuri:
| Sayakoo a răspuns:

Stai calm daca tierea o prietena adevarata nu zicea secretu dar se mai intampla chiar si la mine crede-ma daca ti la ea e treaba ta daca te impaci dar mai intai gandeste-te metira sa te impaci cu ea?

| Cuupcake a răspuns:

Nu mi se pare corect.
Tot ea iti impune sa te hotarasti ce vei face?
Nu, ea e de vina oh go on.
Spue. i s areraga tot de a spus. [Daca ti, e prietena adevarata]
Daca nu, nu s.au terminat prietenii!
O poti face 'geloasa cu altii' laughing
Ma rog, asta mai putin conteazawinking
Fundita?;*