| Rebeca269 a întrebat:

Helpp me! Ajutor urgent plss big grincine este Jenna mari Mason.Am vazut o gramada de filmulete cu si canta in unele.Cine imi poate spune mai multe despre ea?batting eyelashes ce stiti despre ea. Cel mai bun rasp primeste o dita mai fundoacaa de la mine si un vott:Xplss help me

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Am găsit un site cu întrebări și răspunsuri despre această Jenna Marie Mason :
http://wiki.answers.com/Q/Who_is_Jenna_Marie .
Alte articole referitoare la ea, nu există.În schimb , are cont de facebook și twitter.
Baftă!

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Nu prea sunt informatii despre ea, am cautat-o si pe starmania dar nu am gasit nimic. Am vazut pe un site ca are 16 ani si ca este din Canada...