| BiancaB_2401 a întrebat:

Helpppp! Plec la mare chiar in perioada in care imi vine. Ce sa fac? Ca nu pot sa nu stau la plaja sau sa nu intru in apa.

5 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Doamne,pai stai la plaja, intra in apa.Ce sfaturi vrei sa-ti dam noi? laughing

| MihaiN1 a răspuns:

Scurt

Distreaza-te cat mai mult!

| BlackPuma a răspuns:

Cati ani ai? poti folosi ob-uri

| Alexu24 a răspuns:

Spune-le celor cu care te duci sa amanati o saptamana... daca nu te poti abtine...

| motoreta a răspuns:

Sincer. Poti sa te distrezi in Constanta in multe feluri. Du-te si tu intr.un club, plimbate in parc cu bicicletaa. sau stai si u pur si simplu sa te bronzezi avand grija la nisip happy Sau daca ai bani. AquaMagic. nu-i nisip.:X Sper sa iti fi fost de folos :* FUNDA daca te.am ajutat cumva :X