| IustinaSiAtat a întrebat:

HEP MAREE! Azi am dat test la chimie si m-am asezat pe locul unei colege sa stau cu candva in banca ca in clasa eram un nr impar de elevi si ori eu ori candva trebuia sa stea singur.si m-am asezat pe locul colegei si colega a stat singura si nu a fcaut mai nimic.si acum a zis ca nu vrea sa mai auda nimic de mine si ca nu o sa mai vorbeasca cu mine pana in clasa a12a. app sunt a9a. ce sa fac sa ma ierte? plzz. FUNDA MAREEEE!

Răspuns Câştigător
| baaang a răspuns:

Cere`i iertare...
nu o sa vb cu tine pana`n a 12a?laughing sa fim seriosi oh go on
P.S. poti sa-i explici ca acum din cauza unei lucrari. sa va stricati prietenia thinking
baftaa>::dd

7 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! O sa i treca.Sunt sigura.Insa nu ai procedat nici tu corect lasand-o singura in banca.sadStii...si mie imi este greu pentru ca o fata din grupul meu de prietene (3 la numar)cele mai bune este bolnava iar una dintre prietene sta singura si de multe ori ma roaga sa stau cu ea in banca dar mie imi este greu pentru ca nici sa stau cu ea si sa imi las colega de banca singura nu prea ma incanta.Deci te duci si incerci cerandu-ti scuze.Ii spui ca nu o sa se mai repete.Si stai linistita a spus toate acele lucruri la suparare.Succes.

| effect a răspuns:

Stai linistit/a e suparata doar pe moment,fii sigur ca in cateva zile ii va trece
Tu incearca sa discuti cu ea, sa o rogi sa te ierte ca e greseala ta si nu se mai repeta
Incearca sa i explici ca are tot dreptul sa fie suparata pe tine dar totusi sa nu exagereze, ca nu poate sa nu vorbeasca cu tine pana in clasa a 12 a :-)
Va fi bine, vei vedea:-)bafta

| dumitruanca17 a răspuns:

Scriei o scrisoare in care sa ii explici ca ai fost cel mai prost om de pe pamant si ca aceea a fost greseala vietii tale care nu se va mai repeta. si cauta poezii ff dragute pe net de iertare si scrie-i si fa`i un desen fff dulce si dragut si cumpara`i un ursulet de plusbatting eyelashes
eu zic ca va functiona depinde de caracterul ei:X

| dumitruanca17 a răspuns:

~Cand esti suparat pe mine, simt ca nu imi merge bine, si cearta nu imi place ca ma simt ranit si nu am pace. Nici tie nu tie usor dar orgoliu e altau. Mie mi-a fost indifferent si tiam cerut iertare.

| IustinaSiAtat explică:

Chestia e ca nici nu stiu cum sa ii zic: buna.scz ca m-am mutat unde nu era locul meu te rog sa ma ierti.si ea este o persoana mai dificila

| BringMeTheHorizon a răspuns:

O plesnesti...laughing, ce treaba are ea daca te-ai mutat faza e de ce nu a invatat, nu esti u responsabila ca nu a facut ea nimic la testwinkingI hate those people!

| carry99 a răspuns:

Hmmmmmmm dar doar pentru un loc?
nu prea are rost...dar va veti impaca cu timpu