| anonim_4396 a întrebat:

La scoala stau in prima banca impreuna cu tocilara clasei si dupa ce ca nu pot vorbi nimic cu ea(pentru ca stau in prima banca), nici ea nu vrea sa vorbeasca despre nimic. E foarte ciudata si enervanta si nici nu te lasa sa copiezi de la ea de la teste.
Azi un coleg m-a rugat sa stau langa el la lucrare, iar apoi eu i-am zis ca daca pot sta de tot si el a zis ca da.
Maine ar urma sa am mut langa el de tot, doar ca e posibil ca fata cu care stau eu in banca sa se supere pe mine.
Oricum, nici colegii mele de banca nu cred ca-i prea place cu mine.
Noi suntem 31 in clasa si ea va urma probabil sa stea singura, iar profii chiar vor sesiza asta. De exemlplu azi la test la chimie, profa mi-a zis sa ma mit la locul meu(ca sa nu mai copieze cel de langa mine).
Oare e bine ce fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu terminasei litere la uvt, cum ai ajuns în clasa a-5-a?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sint clasa 9

| aimullah123 a răspuns:

Pai apuca-te si tu sa inveti ca sa vada fata ca esti baiat serioswinking
Asa se vor schimba lucrurile. Si poarta-te si tu frumos cu ea. Chiar daca nu iti da la teste. Nu e obligata sa faca asta. Ea invata acasa o gramada, doar nu o sa iti dea sa iei si tu tot 10 pe munca ei.

| irinarus a răspuns:

Muta-te