| Andrei078 a întrebat:

Het TPU este riscant sa imi fac un cont de PayPal adica am card BT si imi accepta.Problema e ca nu vreau sa ma fure daca voi baga cardul. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Helperul a răspuns:

Inteleg la ce te referi Paypal este o platforma sigura afiliata bancii poti folosi cardul sa bagi bani pe paypal sau poti baga baga bani prin zebrapay(aparate)la paysafe.
Sper ca te-am ajutathappy

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

E foarte riscant. Daca te prind cei de la Paypal pe strada te baga in duba si iti fura pana si organele, nu doar cardul.

| RaduCiprian a răspuns:

Am cont paypal, nu te fura cu nimic anume.