| andrada a întrebat:

Heu TPU sad
Imi vine sa urlu. Eu am parul' ondulat si mama mi-a promis ca pentru maine ca e prima zi de scoala ma va duce la coafor sa imi intind parul cu placa love struck [pana acum nu mi l-am intins nici odata] apoi zice ca nu ma mai duce, dupa ca ma duce si acum iar nu ma mai duce straight face. tata cred ca ma omoara daca ma vede ca imi intind parul ca el zice "parul tau e frumos si natural nu trebuie sa il intinzi cu placa sa il arzi chatterbox. si acum a venit mama "nu te mai duc la coafor ca ne omoara tata daca afla si plus ca costa mult (80 lei).
Ce sa fac sa o conving? i-am zis ca daca mi-l fac odata nu il ard si cand vin de la scoala ma spal pe cal ca sa nu vada tata dar ea zice ca nu ma duce si punct. M-am gandit sa ma duc eu dar nu am nici un ban ca ieri am fost la mall si mi-am cheltuit toti banii pe haine.
Jur ca-mi vine sa mooooorrrrrr

7 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa il ai drept, uite, si eu am parul ondulat si e chiar frumos, toata lumea ma lauda pe strada cand ma vede... drept il are oricine si si'l poate face, asa ca mandrestete cu ce ai... uite cateva stiluri super sa il prinzi :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

App: daca nu sta chiar bine pune putina apa p maini si freaca parul...o sa ti se onduleze si va arata bestial, e la moda
Bafta :*

| ComatoseWine a răspuns:

Il poti indrepta alta dataoh go on.In prima zi de scoala toti trebuie sa te vada cum esti. Daca ai parul ondulat natural atunci lasa-l asa.Foloseste spuma si aranjeaza-l putin.Eu nu imi fac ceva la par ce nu mi-as mai face alta data(sau foarte rar)in prima zi.Tre' sa fii asa cum esti de obicei:d

| 이벨 a răspuns:

Nu pot decat sa-ti zic ca parintii tai au dreptate. Nu are nici un rost sa ti-l intinzi. Poate cand mai cresti.

| andrada explică:

P.S. am 12 ani

| andrada explică:

Cap* scuze laughing

| GenetiX a răspuns:

Ma` da tu te duci la scoala sa inveti sau sa te aghete boschetarii aia? Daca vrei sa mori incearca orice in afara de curent electric. Increteste si mai rau parul!

| Clepsidra a răspuns:

Doamne nu mori daca o zi nu ai parul drept.stai linistita.eu acu am 16 ani as vrea sa fiu din nou copil de seama ta si sa nu mai trebuiasca sa ma indrept.