| Yasemyn a întrebat:

Hey
1.Ce parere aveti de serialul fenomen al momentului, "Suleyman Magnificul"?
2.Cum vi se par personajele, dar actiunea?
3.Care este personajul vostru favorit? Si de ce va place?

Astept raspunsurile voastre! Sper sa nu fiti foarte rautaciosi:*

Va pup :*

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

1. O parere foarte buna, este probabil cel mai bun serial turcesc pe care l-am vazut. Si, oho, sunt multe.
2. Actorii joaca ireprosabil. Actiunea este dinamica si plina de intrigi, exact asa cum trebuie sa fie un serial magnific.
3. Hurrem. Cui nu-I place de aceasta germano-turcoaica?! E splendida... si mai sunt si restul, bineinteles.
Urmareste serialul cu placer, din toamna ai un nou sezon - poate inca unul -, pana atunci trebuie sa te multumesti cu Iffet... happy

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Un jeg video. Asta asta serialul ăla. Dar prinde la prostime, de asta e pe gustul majorităţii.

| Anda014 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Decat sa ne uitam la filme cu impuscaturi si oameni care se omoara la fiecare 5 minute...Suleyman e cel mai bun film care a existat vreodata

| Wøodenpints a răspuns (pentru Anda014):

Pentru tine există doar Suleyman şi filme cu împuşcături? Alt gen de filme chiar nu mai ştii? În cazul ăsta e grav...

| DeaDeaDea a răspuns:

1.e cel mai super serial si nu prea seamana atat de tare a telenovela, e si film istoric.
2.personajele joaca bine.
3.meryem uzerli(hurem), pentru ca e desteapta si frumoasa
cum sa fim rautaciosi?

| Tiberiu_Lucian_1968 a răspuns:

Daca imi place Suleyman? Nu! Saracu "Sulica" s-ar rasuci in mormant daca ar sti cum isi bat joc de el! In plus, iar trimite pe toti lui Vlad Tepes sa ii traga in teapa!

Fara rautate!