| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey a cumparat careva sapunul acela de la Bioderma cica e bun pentru cosuri sa te speli cu el de doua ori pe zi si vreau sa vad niste pareri care il au si daca sunteti multumiti pentru ca vreau sa imi cumpar si eu?

2 răspunsuri:
| lostsoul4ever a răspuns:

E foarte buna toata gama bioderma, dar e recomandata tenului mai matur, ti-as recomanda clerasil...

| estr3lla a răspuns:

Incearca cu dove... eu n-am gasit niciunul mai bun. sau spala-te odata pe saptamana cu apa cu putin bicarbonat de sodiu in ea.