| ioanalexandru a întrebat:

Hey!
aceasta intrebare, e pentru cei care sunt in clasa a 12 a.
ati inceput sa va pregatiti pentru bac? preferati sa faceţi variante sau luaţi meditaţii?

2 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

Eu am terminat a 12-a, dar iti spun din proprie experienta ca pe mine m-au ajutat mult de tot meditatiile. Acum depinde si de gradul pe care-l ai la invatatura (daca stii sau daca nu, daca stapanesti sau daca nu bine materia)

| crhh a răspuns:

Vezi ca nu-ti pot raspunde prin mesaj, deoarece am doar gradul de junior, oricum... Am fost la un profil tehnic si ca specialitate telecomunicatii. Un an, ramasesem pe tusa ca nu am invatat si nu mi-am luat bac-ul, iar acum in vara am luat din prima bac-ul cu o medie mica ce-i drept (dar l-am luat) si am ajuns la Facultatea Tehnica din Cluj. M-am uitat peste blog, imi place, am sa ma uit peste el... tine-ma si tu in legatura cu el, cand pui ceva nou, etc. :-)