| Kanyee a întrebat:

Cei care aveti BAC-ul anul acesta, ati inceput sa va pregatiti. meditatii, studiat acasa. etc? Cu stresul cum stati?

5 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Eu am inceput cu meditatiile la mate cu ceva timp inainte de vacanta( la asta imi e cel mai groaza). La restul invat acasa, dar deocamdata sunt destul de linistita( si lenesa). Mie una imi e greu spre imposibil sa invat in vacanta. dar sper sa am destul timp sa invat la toate.

| AlexCrb a răspuns:

N-am invatat in viata mea cat am invatat anul asta. Parintii ma bat la cap ca sunt lenes, nervii sunt la pamant iar alcoolul face minuni laughing

| Chester1 a răspuns:

In primul semestru nu am invatat nimic si mi-a iesit media peste 9(clown, dar in al 2-lea semestru ma pun pe invatat...ca e naspa tare.Prefer sa studiez acasa, pe muzica, decat sa imi bage un profesor/o profesoara lectiile in cap.(e mai relaxant pentru mine invatatul acasa).

| Kanyee explică (pentru Chester1):

Depinde... poate este la profil uman. Nu cred ca matematica se poate prinde asa de bine din clasa in ziua de azi.

| Kanyee explică (pentru Kanyee):

Esti*