| AlleAlexandraAlexutza21 a întrebat:

Ce mai faceti? Am si eu o intrebare: Ce muzica preferati mai mult?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cea care reuşeşte să-mi transmită ceva, o emoţie, o stare, un mesaj...

| MarianWLF a răspuns:

Rap!
Imi place sa aud adevarul in versuri.

| JiTerra a răspuns:

De toate..mai putin manele [max 5(de petrecere)] pai.pop, rock

Răspuns utilizator avertizat
| KristalPop a răspuns:

Tot ce ţine de rock şi metal.

| CosminC86 a răspuns:

Ola! Rock/dubstep.

| MrSoapte a răspuns:

Cel mai mult, dance (spre house)! In rest, orice nu implica manele!

| mady04 a răspuns:

Eu ascult in mod special muzica din topuri, dar imi place si house, dubstephappy

| AlleAlexandraAlexutza21 explică:

Mie una imi place muzica rep, house si ascult si alte feluri de muzica in nafara de manele si populare.

| Ykz a răspuns:

Bună.

De preferat, ce să dă pe U TV, Kiss, MTV.
Eu, personal. mai ascult şi manele, uneori. nu mereu. Nu îmi plac toate, doar câteva şi ascult când sunt foarte fericit. laughing.

| BitchesLoveCake a răspuns:

Greu de spus.dar cel mai mult ascult rock.Tu?

| AlleAlexandraAlexutza21 explică (pentru BitchesLoveCake):

Pai mie imi place muzica House, Pop si altele in nafara de manele si populare...