| Anonim2682008 a întrebat:

Hey, această întrebare este doar pentru fete! Fetelor, ce absorbante recomandați? Mie mi-a venit menstruația recent și am folosit Always dar nu mi se par prea comode deci aș vrea să știu ce absorbante comode recomandați. Am auzit că cele Discreet sunt foarte subțiri deci sunt comode dar nu știu dacă absorb bine, voi ce credeți?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatele mele sunt always de noapte. Acele ambalajemari albastre.
Am incercat si altele tot de la always care erau mai subtiri, dar chiar m-au iritat.
Chiar daca fluxul nu e mare, tot always de noapte port.
Imi confera mai multa siguranta si mi se par foarte comode. Nu dau nici iritatii.

| Den1sa a răspuns:

Eu folosesc kotex si pursisimplu le ador pentru ca sunt foarte comode si safe!

| Anonim2682008 explică (pentru Den1sa):

Mulțumesc pentru recomadare. Deocamdată am în casă doar absorbante Discreet și Always iar cele Always mi se par incomode deci m-am gândit să folosesc Discreet dar sunt mici și subțire deci nu prea știu dacă absorb bine (nu vreau să mă pătez dar nici nu vreau să fie incomode)...

| Den1sa a răspuns (pentru Anonim2682008):

Incearcale pe cele de la Discreet sa vezi cum sunt si daca nu iti plac incearcala pe cele de la kotex