| pusitaaaa20000 a întrebat:

Hey ajutati-ma va rog. eu ma intelegeam bine cu un baiat imi dadea sfaturi dar acum nu stiu vb cu mine ne comportam super normal ne intelegem f. bine dar el ma tachina cu matzo acum numai dc?

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Şi eu cred că dacă te tachinează probabil simte ceva pentru tine, iar acum poate nu o mai face deoarece are impresia că te deranja. Dacă încă vă înţelegţi foarte bine care e problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca s-a saturat de statutul de ''prieten'' si vrea ceva mai mult. De obicei persoanele care se tachineaza se placwinking!