| Ramona1992 a întrebat:

tot am vorbit cu un baiat pe facebook si ne si cunosteam ne intelegem super bine. Joi ne-am intalnit in club si am fost impreuna adica m-a sarutat, a fost foarte dragut cum vorbea dar atat vineri am mai vorbit ceva ceva si atat, Sambata nu a venit in club, nu am mai vorbit deloc. Eu acuma pe facebook m-am pus intr-o relatie pentru a scapa de un fost prieten care nu imi dadea pace si tipul cu care am fost joi si ma intelegeam bine mi-a dat primul like la chestia cu intr-o relatie...nu stiu eu il plac oare el ma place sau nu nu stiu daca mi-a dat like din prima si in plus nici nu mai vorbeste cu mine.thinking

Răspuns Câştigător
| MiAaa234L a răspuns:

Uite, el te-a sarutat primul, nu? Crezi ca te-a sarutat numai sa te multumeasca sau doar ca asa ii pica lui bine? Nu, te-a sarutat pentru ca a vazut ceva la tine. Poate ca nu a mai vorbit cu tine pentru ca i-a fost putin rusine, adica chiar dupa ce v-ati cunoscut sa te sarute. A doua parte e ca ti-a dat like la faza cu intr-o relatie. Poate el credea ca tu esti intr-o relatie cu altcineva. Incearca sa-l suni, si explica-i cum sta treaba si spune-i exact ceea ce simti.
Sper sa reusesti. Te pup! Succes! :*

| Ramona1992 explică (pentru MiAaa234L):

Multumesc mult, da el m-a sarutat primul. Si o sa vorbesc cu el sa ii explic situatie, am incerat sa mai vorbesc cu el dar nici o sansa dupa ce mi-am pus pe facebook chestia aia. nu stiu eu nu prea am avut noroc in iubire si intotdeauna tind sa cred ca eu am ceva si nu persoana de langa mine. sper sa fie bine pentru ca de el chiar imi place. multumesc mult. pentru mine tu ai raspunsul castigator! :*

| MiAaa234L a răspuns (pentru Ramona1992):

Merci. :**

4 răspunsuri:
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Daca te-a sarutat e posibil sa te placa, sau e posibil sa o fi facut-o din impuls.Ideea este ca trebuie sa mai astepti, poate este indecis sau doar timid. Orice ai face nu forta nota.Il vei indeparta.
Lasa lucrurile sa vina de la sine.

| HPPJATO a răspuns:

Daca ti-a dat un like la postare asta nu inseamn neaparat ca te place. Eu zic sa va mai acordati ceva timp pentru a va mai cunoaste si sa decizi tu dupa daca te place sau nu.