| AmyLeea a întrebat:

Hey all!
De curand am vazut un film Horror la o prietena (mai sadic asa).
Ei bine, de cand am vazut filmul asta m-am apucat sa scriu o poveste in genul - adica cu sange, criminali si chestii de-astea- si am reusit sa fac tot, de la personaje pana la replici. Numai ca nu stiu ce titlu sa ii dau. Nu mi-as dri insa ceva in engleza sau romana si as vrea sa fie ceva care sa atraga asupra subiectului si sa te faca sa vrei sa citesti.
P.S: NU este o poveste cu vampiri, demonii etc.

1 răspuns:
| xJustJuss a răspuns:

Hmm. Poti pune si un nume aiurea gen : The tolber.Acum trebuie sa fie un nume din poveste adica sa apara in poveste o actiune care sa descrie numele. Daca sunt oglinzi, pui : The secrets of mirrors sau Oglinda pierduta. Daca sunt criminali : The blood Adventist sau Fara sete.Stiu eu thinking Daca poti sa imi trimiti pe mail povestea sa o pot citi poate te ajut mai bine. Succes! Funda?