| alexamealexa a întrebat:

Help!
Maine este ziua unei colege si eu cu cativa prieteni am pus bani ca sa ii luam un cadou insa nu stim ce. Ea este o fire mai copilaroasa si ii plac lucrurile simple.Suntem in clasa a 8-a si ne-am gandit sa ii dam ceva simbolic, sa ii ramana ca amintire de la noi.Mentionez ca anul trecut i-am cumparat un set cu bijuterii din argint ce continea bratara, lantisor si pandantiv si un urs de plus.Chiar nu avem nici o idee.

Dau fundita celor mai bune sugestiibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ForgottenNobody a răspuns:

La noi era o problema cu bijuteriile, ne-am gandit ca cel mai bine ar fi o carte. Cred ca ar merge si aici o carte buna. Pe prima pagina a-ti putea sa va semnati toti colegii, sa vada peste 50 de ani de la cine a primit cartea.
Sunteti clasa a 8, nu cred ca s-ar bucura atat de tare la primirea unui ursulet de plus sau chesti de genu.
La multi ani colegei tale!

5 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

O diploma cu cea mai buna colega si chiar daca i-ati cumparat si anul tecut un lantisor cu un medalion in care poti pune o poza cu voi sau un tricou cu poza voastra sau o carte despre prietenie pe coperta careia fiecare sa-i urati ceva.
distractie placuta!
fundita?

| Rioko a răspuns:

Un ceas... cum stiti voi ca ii place; il gravati cu un mesaj amuzant si daca zici ca e mai copilaroasa poti sa-i iei si un tricou cu poza celor care ii fac cadoul iar cea mai buna poza a iei in fata... si din nou un mesaj amuzanthee hee

| Katerine a răspuns:

Un pazzle Mare cu poza ei...

| Katerine a răspuns:

Un pazzle mare cu poza ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un urs mare de plus si pufos cu numele ei pe urs.