| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a unei prietene depe strada si noi ( gasca ) neam inteles sa ii luam ceva pentru ea impreuna. Problema este ca in gasca noastra ea este singura fata si restul suntem baieti si nu ne prea pricepem la chestile care ii plac ei sau alte lucruri. Puteti sa imi dati un sfat? Un lucru dragut ce sa ii cumparam?

3 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

Ohh. ciudata situatie. laughing. Luatii un urs mare de plus thinking depinde si de cam cati ani are happy

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Pai ar fi draguta o poza cu voi toti(intr-o rama draguta) si pe spate sa ii scrieti ceva dragut.
Sau un medalion pe care sa il poarte mai mereu si de fiecare data cand se uita la el sa isi aminteasca de voihappy
Mie una asta mi-ar place sa primesc de la gasca mea

| G510 a răspuns:

Implineste 14 ani... deci ajutor!