| bixelle_4587 a întrebat:

Hey all happy.
sunt boxiera si incep sa ma ingrijorez de`o vena, de fapt prietena mea e ingrijorata, eu n`am nici o problemalaughing. Acum 2 zile din cauza nervilor am dat tare cu pumnu de mai multe ori intr-un zid si am observat o vena care daca apas pe ea dispare pur si simplu, chiar daca suna funny ma pot juca cu ealaughing o dau in dreapta, stanga, dispare, aparelaughing)laughing. Nu glumesc, vorbesc foarte serios. Totusi nu ma prea intereseaza dar asa pentru gura prietenei mele ce e de facut? laughing fara chesti gen sa ma las de prostiile astea sau ca boxu nu e de fete etc etc! toate zidurile si geamurile sunt ale mele, sala de antrenament nu se pune pentru ca e " casa mea " laughingrolling on the floor. Merci :X.

5 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Crede-ma ca am incercat si eu cu toate venele pe care le-am nimerit dupa ce am citit intrebarearolling on the floor. Nu prea stiu ce e de facut, du-te la medicul de familie daca iti creaza disconfort.

| Bubiko a răspuns:

Nu vreau sa-ti raspund ca ma bati. Si tare chestia cu vene ca te joci cu ea. rolling on the floor Mi-e frica de tine

| Bubiko a răspuns:

Bravo tie

| bixelle_4587 explică:

@ bubiko rolling on the floor) nu te bathappy
nu dau fara un motiv intemeiatrolling on the floor exceptii!
da stii ce? e frumos sa ai ceva cu care sa te joci si care face parte din tinelaughing)rolling on the floor mai vreau odatalaughing))

| bixelle_4587 explică:

@ ♥AnduciuuLovesDropsuri♥ rolling on the floor rolling on the floor)) ce tarelaughing)
nu`mi creeaza disconfortrolling on the floor chiar imi place:X
totusi picatura cica lipeste tot acum nu stiu happy. Ce mandra sunt :X nimeni numai are o vena ca a mea:X rolling on the floor)