| anonim_4396 a întrebat:

Hey all! Voi ce credeti despre prietenie? Credeti ca exista cu adevarat?
Dupa parerea mea... nu! Am avut incredere in prea multe fete pe care le-am considerat prietene adevarate si toate au profitat de mine. Nu stiu ce sa mai cred! Oare exista prieten adevarat pe planeta asta?

Răspuns Câştigător
| DdoarEuuu a răspuns:

Da exista la mine da ...si nu se profita am o prietena care ma cunosc cu ia de cand eram in fasa sa zis asa dar nu am profitat niciodata una de cealalta. avem amandoua 13 ani ia a implinit 14 acu o luna dar.
In urma cu 5 ani am cunoscut o alta fara care s-a mutat pe strata noastra si eu nu am mai vorbit cu fata din copilarie, dar i-as a implinit cu fata de acu 5 ani si stau mai mereu si pe mine una prietena din copilarie nu prea ma mai baga in seama si ma simt tare naspa...dar eu am fost proasta pentru ca ne-am imprietenit cu ea si acum crying
Dar nu suntcrying pentru ca stau cu cei mari iar ele se oftica deci?
ce parere ai?
l'asami un mesaj pe id-iu de mes' kristinikakk@yahoo.com
pa ai grija big grinbig grinhappy

1 răspuns:
| DdoarEuuu a răspuns:

L-asami id-iu si am sa iti spun...big grin