| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac! nu sunt iubita de nimeni, nu sunt dorita de nimeni! toti cei la care am tinut m-au ranit, toate persoanele pe care le-am considerat prietene si in care am avut incredere m-au ranit, m-au tradat! de ce toate mi se intampla doar mie? sunt convinsa ca nimeni nu sufera la fel de mult ca mine! am incercat sa fiu optimista, sa sper ca intr-o zi voi fi cu baiatul de care imi place, ca voi avea prietene adevarate dar ma mint singura! nu cred nimic din tot ce imi zic si nu mai stiu ce sa fac! chiar nu mai am incredere in mine si toti ma mint cu zambetul pe buze crying

6 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Problema este urmatoarea :"nu cred nimic din tot ce imi zic, chiar nu mai am incredere in mine" cand vei rezolva problema asta! totul va fi superrrr okwinking

| Jeny1 a răspuns:

Alyssa, nu ești singura. Din păcate nimeni nu rămâne la vîrsta de 3 ani când trăiești într-o lume plină de povești.Cred că în acest moment ar trebui să te retragi puțin în singurătatea ta și să încerci să ți-o faci prietenă. Să te uiți în oglindă și să îți dai seama că tu ești cea mai bună prietenă pe care o poți avea. Și atunci, să realizezi dacă nu cumva îți pui sufletul pe tavă, oricui.Pentru că așa poți fi foarte ușor rănită. Toți trecem prin momente dificile, important este să și învățăm ceva din ele.Scrie-mi orice dacă îți sunt de ajutor. Și nu mai plânge, va veni și ziua în care vei avea prieteni adevărați, totul este să știi să îi alegi.

| unuPentruToate a răspuns:

Stai lin poate e o perioa sa-i zicem de ''abstinenta'':pbaieti sunt in lomea asta caty vrei ai rabdare si vei vedea ca nu vei fi lasata la urma cum sar zice.bafta:*:*:*

| CosmicKarma a răspuns:

Macar ti-au dat si ei la buci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Treci printr-o pasa proasta domnisoara, dar nu vad de ce-ar fi justificata. Sunt baiat, si sunt sigur ca la un moment dat vei gasi pe cineva care sa aiba grija de tine asa cum meriti, ideea este sa nu faci ceva necugetat. Life's a ridy in a rollercoaster, enjoy it, would you? Daca simti nevoia sa vorbesti cu cineva when you're down, try gaina_alex@yahoo.com, dar am fost cu totii unde-ai fost tu, e imp sa ai pe cineva langa tine in momente de genul, ca apoi sa-ti continui drumul spre fericire... Zomn usorsmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu caderi de asta nervoasa.azi de ex i'am cerut unei colege niste red bull. mi-a dat si apoi i l'am dat inapoi. o alta colega m'a pus sa'l ebau pe tot, eu am refuzat si apoi am incercat sa'l dau cuiva dar nimeni nu-l vroia si apoi fata cu red bullul mi-a spus ca nu bea dupa mne.deki, e doar o faza treci uh peste eawinking