| anonim_4396 a întrebat:

Hey alzz! Stiu ca o sa vi se para o chestie idoata, dar macar ascultati.Deci intrebarea este :Cum pot sa devin fitoasa adica ce trebuie sa fac? Deci inainte eram super fitoasa si in centrul atentiei si era populara dar de cand ies cu o fata mai mica m-am transformat in jucausa si ma plimb cu bitza si ma murdaresc si nu mai imi place, in fine problema nu e asta ci cand eram fitoasa ma placea mult un baiat si eu il placeam in fine, dar acum e mai rece si mai neinteresat de mine, eu am tot incercat sa devin fitoasa dar nu mai pot nujj ce am si in plus eu am devenit inainte fitoasa si cea mai buna a devenit si eu si acum numai ea e aia fitoasa si le-a facut si pe ele fitoase si acum nu mai vb cu mine
Deci ajutor vreau sa fiu fitoasa!

Răspuns Câştigător
| Vanilla_6505 a răspuns:

Paii`daca asta iti doresti, pune`ti melodii din astea : Lolipop alexandra stan. si din astea de pitipoance catd e cat si mergi pe coridorul scolii cu muzica la maxim imbraca-te cat mai cool, nu tine cont de reguli
Nu uita... Incearca sa stai si cu alte fete fitoase. Si incearca sa fi in fiecare pauza cu cate o alta fatasmug

Succes!:*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
uite,eu zic ca nu e bine sa iti fortezi personalitatea,sa se schimbe,daca tu insati nu esti fitoasa.cel mai important este sa fi tu insati,si atat, nu trebuie sa fi fitoasa, doar pentru simplu fapt ca vezi alte fete ca sunt.si eu sunt fata, am 17 ani jumate,si nu am fost niciodata fitoasahappy,fitele nu sunt de apreciat,cei mai multi le judeka, deci ai grija la komportamentul si personalitatea pe care vrei sa le schimbi, te pup:*

| Maria002 a răspuns:

Chestia e ca eu am fost din todeauna fitoasa si acum nu mai pot sa fiu si nu imi plkk

| Buuff a răspuns:

OMG ...crede-ma esti gramada (vai de capu tau ). daca nu te plac cum esti tu cu adevarat inseamna ca lumea din jur nu iti e prietena rolling on the floor ce intrebare stupida.eu sunt mereu in centrul atentiei si nu sunt fitoasa deloc sunt infipta(zic lucrurilor pe numewinking deci traiesteti viata fetitowinkinglaughing

| mdany a răspuns:

Deci prima data incearca Fitzoaso sa legi propozitiile ca pe la sfarsit mi-au fugit ochii.Propozitie fara virgula, mda ma rog asta nu cont.Ca sa fi fitoasa trebuie sa iti trezesti din tine spiritul animalic, ca sa in centrul atentiei fa lucuri pe care altii nici nu s-au gandit ca le poti face.Sau ceva de genu.Pai eu nu stiu ce va place sa fiti fitoase in ziua de azi, cand vad una asemanatoare ma gandesc la o copila rasfatata la care tati ii cumpara un ponei roz si un Bmw de lux.Mdea.

| Luori a răspuns:

Sa devii fitoasa pentru ca un baiat sa te placa? Sa devii fitoasa pentru a fi accepta intr-un grup? Sa fii fitoasa pentru a fi populara? Sa fii fitoasa pentru ca alte fitoase sa-ti vorbeasca?
Cat teribilism! Nu te ajut. Ma scuzi?

| Luori a răspuns:

Revin. cu un sfat : concentreaza-te asupra ta si a felului in care TU te privesti in oglinda. Nu cum te vad ceilalti, ci daca TU esti multumita de cine esti acum. Nu te schimbi de "dragul" lor inainte de ati pune intrebarea " merita? "! Iti spun, nu merita.