| anonim_4396 a întrebat:

Hey!happy Am 13 ani si acum pe sfarsit de vacanta am nevoie de bani...happy Ce imi propuneti sa fac?

Răspuns Câştigător
| darii a răspuns:

Paii. de ce nu devi reprezentanta la Avon, Oriflame sau Metropolitan? Te chinui putin sa strangi comenzi, dar e ok caci primesti bani.

4 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Pai mai du-te pe la rude...SAu in loc sa cheltui banii pe dulkiuri i pui deoparte! A incerca poate ai uitat de alocatiesmug

| Alle15 a răspuns:

Stii ia-ti o slujba de copil asa am eu mergi la cineva in apropiere:bona, magazin.etc.funda?

| danielagoldica a răspuns:

Joaca la ruleta poate castigi!

| Albertt a răspuns:

We la 13 ani n-ai cum munca doar sa ceri la parinti rude daca ai uby zii sa te ajute.