| Deeza a întrebat:

Unde va propuneti sa mergeti in vacanta de vara?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi propun sa merg cu familia undeva. Nu conteaza ca e la mare sau la munte. Oriunde, numai sa scap de monotonie si sa ma distrez cu adevarat. Sa mai uit de griji.

| Slavic a răspuns:

De mic visez sa merg la munte sunt in Moldova acolo este murdar si toti oameni nu respecta curatenia cred ca anul vitor o sa vin si sa ma distrez si eu poate ne vom cunoaste happy

| alecs871 a răspuns:

Aolo, abia daca ne mai propunem o vacanta de o saptamana in care sa stam acasa si deja te gandesti la excursii.

| iri a răspuns:

La mare, ca sunt la mute. tongue

| Yly a răspuns:

La Vidraru, bungee Jumping tongue Doamne ajuta

| floaredetrandafir a răspuns:

La mare sau la munte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in vara o sa muncesc, sunt mai mult ca sigur; insa o sa am timp de cateva zile de distractie. Voi fi prin Japonia... si sper sa ajung in Thailanda. O tara superba.
Am timp de vacanta doar iarna, cand trag linie si vad ce bani amlaughing
dupa buzunar imi aleg si destinatia de vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La macin