| Annabelle a întrebat:

Hey!
Am 13 ani si as vrea sa scap de celulita,cum scap?!
Vedeti voi, eu sunt foarte pofticioasa de fel..si mananc...dar acum e vara si deja vreau sa arat altfel la scoala!
Cum slabesc,ca is cam plinuta la picioare,in rest e ok! Mie mi se pune pe picioare,deci as vrea sa stiu cum scap de celulita de la picioare si slabesc. ceva usor, va rog!

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Pai chiar daca esti pofticioasa mananca mai putin. Si fa mult sport! big grin

| Annabelle explică (pentru j1NNNx):

Incerc! Dar nu prea reusesc...caci,vad dulciurile in fata mea si nu ma pot opri!

| j1NNNx a răspuns (pentru Annabelle):

Atunci, ascunde-le rolling on the floor

| Annabelle explică (pentru j1NNNx):

Odata,chai le-am ascuns de mine! laughing))))))

5 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Incepe sa alergi.

| Zedge a răspuns:

Du-te la sala, fa miscare, alearga, mergi cu bicicleta, totul e sa faci miscare si sa renunti la alimentele cu grasimi si mananca mai putine dulciuri.