| Mihai1111111111 a întrebat:

Am si eu o problema.
Acum cateva minute a inceput sa ma doara testiculul drept..si am observat ca am o umflatura de vreo 2 cm tot in partea dreapta in zona abdominata. Umflatura este rosie asa si simt tare cand apas pe ea (ma doare putin)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Cred ca te-a lovit cineva sad

| DaaaaViiiiid a răspuns:

Poate fi apendicita, du-te la un consult medical

Răspuns utilizator avertizat
| Ra21Q a răspuns:

E posibil sa ai o vena sau nu stiu cum se numeste inodata si in testicule este un lichid care nu mai circula. Te sfatuiesc sa mergi la un doctor si sa vezi ce se intampla. Probabil o sa fii operat dar nu iti face griji.