| alicris a întrebat:

Hey... Am 14 ani, multe fete imi spun ca sunt "frumos" dar eu nu ma cred asa,chiar daca cica seman cu Justin Bieber.oh go on adica ma imbrac ca el foarte des,nu stiu as vrea o schimbare adica sa ma tund, dar dupa poate o sa zica ca seman si mai mult oricum eu sunt brunet, nu prea vad asemanarea, recent my girlfriend mda, s-a desp de mine, dintr o neintelegere si acum vreau sa imi fac o prietena au trecut 2 sapt dar nu pot, ea deja cred ca vorbeste cu alte pers si nu vreau sa par prost, ma plac 3 sau 4 fete dar sincer nu simt nimic pentru ele adica doar prt nu vad altceva intre noi, ce sa fac sa imi fac o prietena doar asa ca sa nu fiu singur si sa o uit pe fosta? :-s scuze de roman, a si am uitat cv, o iubesc enorm si am fost 5 luni.

18 răspunsuri:
| PotHed a răspuns:

Opaaa, un filozof zimbabuian spunea:

"A fi prost e o tragedie. A semana cu Justin Biber e o confirmare"

| alicris explică (pentru PotHed):

Bine ca aveti o problema cu el bastarzilor, sunteti in fata pc ului si vorbiti aiurea mai bine nu mai vorbiti

| Nightfall a răspuns:

Copilu', la varsta ta, lasa fetitele si vezi-ti de scoala, joaca un fotbal cu baietii, in timpul liber. Mai cresti, ca esti underlevel.

| Seby90 a răspuns:

Daca arati ca justin bieber, scuza-ma, dar esti frumoasa, nu frumos.

| CarlaaSonia a răspuns (pentru Seby90):

Asta-i tare! laughing

| alicris explică (pentru Seby90):

Acelasi lucru si pentru tinewinking daca nu stii cum arata si nu te intereseaza nu trebuia sa spui tampeniiwinking

| Seby90 a răspuns (pentru alicris):

Esti mai interesat de imaginea lu bieber in fata noastra decat de propria ta viata.

Tu prietene, esti 0.
Degeneratia din pom.

| Azµre a răspuns (pentru Seby90):

De acord cu tine...

| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

Lasa iubireea baiatule la varsta ta. Incearca sa fii cu cat mai multe fete si nu o sa regreti mai tarziu, ca o sa prinzi experienta.winking

| Azµre a răspuns:

Ești prea mic, iar comparația cu Bieber, mai bine nu o făceai. Bieber e un fel de pussy...
În rest, ești prea mic, lasă iubirile pentru mai târziu.

| alicris explică (pentru Azµre):

Pussy era acum cativa aniwinkingdar esti poate tu inapoiat sau nu te intereseaza cum e acum el... nu e problema mea daca nu stii asa ca mai bine taci. si daca sunt mic ce? mic la 14 ani de parca as fii un borac tu ai 20 de ani ca sa te dai mare cu varsta ta? scuteste ma oh go on

| Azµre a răspuns (pentru alicris):

Am de două ori vârsta ta, așa că numai comenta.
Înapoiat oi fi, am trăit în alte vremuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura prietena de care ai nevoia acum, este sexoasa carte de limba romana.

| matesanosa a răspuns:

Banuiesc ca nu mai esti virgin, prietena e insarcinata si amanta abia de a facut avort! inchide laptopul si fa-ti temele acum!

| alicris explică (pentru matesanosa):

WOw -.- serios? laughing vai happy crede ma invat destul si am note bune nu trebuie sa imi zici tu ce sa fac happy chiar daca am 14 ani. mrg dar ai si tu o parere oh go on

| Auroree a răspuns:

Si tie ti se pare rau ca fetele spun ca arati bine laughing (faza cu JB numa ca sa te dai smecher) anyway. "dragostea" asta nu e chiar o chestie de orgoliu, asa ca stai chill, niciodata nu stii cand iti apare persoana "perfecta" pentru tine happy

| alicris explică (pentru Auroree):

Nu ma dau smecher cu nimicwinking ma rog oh go on trebuia sa spui tu astawinking

| Auroree a răspuns:

Fratilor. a-ti deviat ca mult subiectul. lasati-l pe om sa se vada ca JB si amicu sau Ludacris. oricum baiatule punde dracu mana pe romana si lasa visele cu fete cum ti-am mai zis "iubirea" vine cand vrea ea nu poti face nimic in legatura cu asta.