| Mihaaaaaaaaafluturas a întrebat:

Hey, am 15 ani sunt in clasa a 9 a si imi place de un baiat(italian) mai mic ca mine, el nu stiu daca ma place, dar am o presimtire ca el ma place, adica la scoala in fiecare pauza ma cauta, ne tachinam si mereu ma face sa rad.Mie imi place de el dar nu stiu daca si el simte la fel, ce sa fac sa aflu daca ma place? de intrebat imi e rusine, si el nu imi spune nimic in legatura cu asta, nu mi-a spus daca ma place si eu vreau sa stiu (facem si orele de sport impreuna)

Răspuns Câştigător
| Ionutploae a răspuns:

Simplu!
Mergi la el si spune-i ce simti, fara nicio eziatre.

| Mihaaaaaaaaafluturas explică (pentru Ionutploae):

Pai azi versorul meu, este prieten cu acel baiat si nu stiu cum a aflat ca il plac pe baiatul acela, si i-a spus baiatului ca il plac si acum baiatul de care imi place ma evita, inainte sa stie ca il plac ma lua si de mana si ma si imbratisa, acum nici ceau nu imi spune, ce sa fac?/

1 răspuns: