| diu a întrebat:

HEY.am 60 de kg si 1.63 ar mai trebui sa slabesc? eu cred ca da dar nu am deloc ambitie. dati-mi un sfat ceva, o pr de-a mea imi tot reproseaza...ca am un fund mare :-s m.am saturat deja. ziceti ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Nu conteaza a răspuns:

Hey esti in crestere si oriqm nu e vina ta pentru cum arati...fiecare e cum e thinking si prietena ta daca are o problema sa si o tipa pentru ea, adica nu trebuie sa arati u intr-un fel doar pentru ca asa ii place ei, si oriqm e o greutate foarte buna tongue pentru inaltimea care o ai, nu mai pune la suflet ce spun toate invidioasele. Sti care vor sa aiba un fund apetisant?smug laughing) :*

2 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Trebuie sa slabesti dar asta depinde doar de tine, noi degeaba iti spunem ca trebuie sa ai multa ambitie, trebuie sa te gandesti cum o sa arati dup ce o sa slabesti si asta poate o sa te mai intareasca, succes.

| Medis a răspuns:

Nu esti grasa deloc, nu te lua dupa ce spun prietenele tale, pentru ca iti zic asta doar ca sa te faca sa te simti prost happy. Am patit si eu asta... si de atunci nu mai ascult sfaturile prietenelortongue. Multa Bafta :*happy