| Bibiiiiiii23 a întrebat:

Hey am auzit ca One direction vor vizita Romania la sfarsitul anului 2012 sau la inceputul lui 2013! E adevarat? Funda pentru cel mai detaliat raspuns:*

Răspuns Câştigător
| MYA01 a răspuns:

Si eu am auzit asa ceva. Asa stiu ca s-a facut ceva petitie si fani One Direction o pot semna si daca se aduna multe semnaturi vor veni si in Roamia in 2013.

1 răspuns:
| Zaiu_Paula_1990 a răspuns:

Nu vor veni, trust me...
1D canta in concerte de milioane de fani, iar directioner in Romania sunt maxim 3000, nu avem nicio sansa sa vina prea curand