| Adry05 a întrebat:

Hey! am auzit multe lucruri despre lady popular si as vrea sa ma bag pe el, ati putea sa-mi spune-ti despre ce e vorba?big grin cat mai explicit daca se poatebig grin si daca ati putea sa-mi dati si site-ul de unde pot sa-l descarc si sa-mi fac cont [daca e cu cont] mz:X funda:X

Răspuns Câştigător
| Dσℓℓу a răspuns:

Http://www.ladypopular.ro/. Jocul este online este foarte super de la lv 5+. Ai propria domnisoara si poti sa o ingrijesti sa-i cumperi haine de la mall sa ii faci iubit. E mutl de explicat si din explicat nu-ti dai seama si vei crede ca e de copii mici.intra u pe site;):*:* funda?:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal sora mea joaca pe lady popular din cate imi amintesc intri pe site:http://ladypopular.ro iti faci cont ii pui nume si trebuie sa ii cumperi haine sa iti aranjezi apartamentul.