| EmonicaLaura a întrebat:

Hey! Am ceva ce nu am inteles...Pentru ce primesc puncte? Pentru funditele pe care le am? Va rog, cine ma ajuta? Cel mai clar si mai explicit raspuns primeste fundita!happy(Scz de categorie)

Răspuns Câştigător
| Noname4love a răspuns:

Pai.primesti puncte atunci cand raspuns pe care l`ai dat tuh este folositor dar nu perfect.cel care are raspunsul perfect primeste funda iar celalalt primeste puncte [voturi] in functie de cat de bun e raspunsul. Sper ca ai intelesbig grin. fundita?

1 răspuns:
| Yukidaruma a răspuns:

Du-te la vizualizare profil si vezi acolo unde scrie punctaj si o sa-ti apara unde ai luat punctaj, cat...etcwinking