| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am cumparat recent un telefon Samsung star 3 GT-S5229. Am luat si cablu de date pentru acest telefon. Problema e ca..atunci cand bag cablul in pc si in tel, nu imi apare nimic, parca nici nu e conectat la nimic.Ce pot face in cazul acesta? Imi trebuie vreun program? mentionez ca nu am primit un anume cd la telefon. va rog ajutati-ma puppy dog eyes FUNDA happy

4 răspunsuri:
| adrianmihai001 a răspuns:

Nu este greu cauti in telefon la Samsung kies apoi Selectezi stocare masiva si gata nu trebuie cd si eu am star 3

| Alex10023 a răspuns:

Da iti trebuie Samsung Kies. Si daca nu iti apare nimic incearca un restart.

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru Alex10023):

Hey..imi poti da un cont de facebook..sau un id de mess ca sa ma mai indrumi si pe mine? te rooog puppy dog eyes am instalat Samsung kies...si acum ce faci? laughing) te rog puppy dog eyes

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru AnonymousQ666):

Ce fac*