| ::–]¦•¦[--::K! Đ∂∂∂::--]¦•¦[--:: a întrebat:

Hey! am Esel Nod32 Antivirus si de 2 zile imi apare in bara portocaliu{el era de obicei pe un verde inchisstraight face} dc imi apare asa? si ce pot face? funditalove struck thnx

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Dă click pe frunzuliţa aia portocalie de lângă ceas, apoi pe Update - "Update virus signature database". Dacă apare un (! ) roşu la update... e de rău, dacă zice "update is not necessary", e de bine. Poţi să-l laşi aşa, posibil să fie portocaliu din cauza la windows update, dacă e dezactivat. În caz contrar dă un click pe "username and password setup" şi bagă astea: Us: EAV-31619600 Psw: smdt6eejr7
O seară frumoasă!

2 răspunsuri:
| MrXXXdude a răspuns:

Iti spune ca peste maxim o saptamana iti va expira licenta.
trebuie sa bagi alta licenta dar poti sa astepti pana devine rosu si atunci sa bagi alta licenta

| Flory_8560 a răspuns:

Ti-a expirat licenta.
Intra in Nod 32, la Update, username and password si baga aceste date :
Username: EAV-30386009
Password: ftvdr5e67m
Expiry Date: 28. 10. 2010
O sa iti expire din nou in 28, dar iti dau un site http://feedburner.google.com/fb/a/mailverify, baga-ti mailu si o sa primesti pe mail alte date mai noi pe care sa le bagi cand iti mai expira