| ZüZa_1805 a întrebat:

Hey! am Esel Nod32 Antivirus si de 2 zile imi apare in bara portocaliu{el era de obicei pe un verde inchisstraight face} dc imi apare asa? si ce pot face? fundita

3 răspunsuri:
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Inseamna ca mai are putin si-ti expira licenta si trebuie sa-ti cumperi alta. si mie mi s-a intamplat. deocamdata iconita de la antivirus este deja rosie ceea ce inseamna ca practic calculatotul meu nu mai e aparat de nici virus si poate sa se infecteze oricand, pentru ca nu am reusit sa aflu cum pot sa-mi platesc alta licenta ( adica sa o updatez ).

| N3rvos a răspuns:

Fi atenta ce trebuie sa faci probabil ai licenta free 30 de zile, cand se face portocaliu trebuie sa ii dai update, dar ca sa ai antivirus mereu iti sugerez sa faci in felul urmator, dupa ce trec cele 30 de zile dezinstalezi antivirusul din control panel-add or remove programs si apoi il instalezi din nou, asa primesti iar 30 de zile de licenta si tot asa, mereu vei avea antivirus activ big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 cauze: ori mai ai doua saptamani din licenta ori daca ai versiunea 4 iti lipsesc update-urile de la Windows...