| AdelaAde7 a întrebat:

Hey, am gasit o jacheta absolut superba pe Ebay, dar e din China...as vrea doar sa stiu daca o comand, cum pot plati? Taxa de transport este una mare?

2 răspunsuri:
| extremeA07 a răspuns:

O poti plati doar prin paypal sau orice metoda acceptata de ei pe internet. Taxa de transport nu e o asa mai problema, daca nu ai nevoie de ea urgent, poti sa o lasi prin posta si platesti mai putin dar vine in vreo 12 saptamani, doar ca problema ar fi taxa de vama care se adauga in functie de valoarea coletului.

| AdelaAde7 explică (pentru extremeA07):

Si daca platesc prin intermediul paypal, nu mai intervine taxa de la vama?