| Emma112 a întrebat:

Hey!
Am mai pus intrebarea o data, dar o mai pun in speranta ca imi raspunde cineva de data asta laughing
So: vreau sa am facebook si mess pe mobil. Tel Nokia 6500 si reteaua orange.Intrebarea e daca aplicatia facebook si mess-ul ia din credit thinking
Si daca le pot folosi cu optiunea aia de la Orange (testeaza gratuit netul pe mobil)
Promit ca ofer fundita :*

1 răspuns:
| LoveYou96 a răspuns:

Pai daca ai in credit minute din alea pe net, iti ia din alea dar daca nu ai nu poti intra pe net, Cu optiunea aia poti intra dar cu siguranta costa mai mult decat un credit normal pe Orange.laughing