| GuitarFly a întrebat:

Hey, am nevoie de un sfat ca de aer worried. Deci, e un baiat la mine in clasa, care ma innebuneste rau de tot. Imi tot spune ca ii place de mine si vrea sa iesim, dar nu stiu ce sa spun, desi odata ne-am plimbat prin parc(doar cu el)si m-am distrat, dar eu nu stiu ce sa spun thinking Help puppy dog eyes

1 răspuns:
| Frumushka a răspuns:

Pai ideeea e daca TU il paci? Daca nu ar trebiu sa-i spui ca nu esti interesata dar daca da nu rata ocazia...zic eu. Distreazata cu el! Bafta si norochappypeace sign

App cati ani ai? eu 13big grin