| BuBuRuZzA_8701 a întrebat:

Hey! am nevoie de un sfat... Vreau sa ma inscriu la karate dar vreau sa stiu daca pot slabi. Nu sunt foarte plinutsa dar totusi vreau sa slabesc putin:d in concluzie caratele slabesc?:* Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Wannabe_3032 a răspuns:

Eu in copilarie am practicat karate ceva timp, si pot spune ca am slabit ceva si mi-am dezvoltat si masa musculara.In concluzie DA slabesti, de fapt cam urice sport e bun pentru slabire si pentru memtinere sua crearea unei masei musculare.

1 răspuns:
| shifii a răspuns:

Pai cam la aproape orice sport slabesti pentru ca faci miscare si transpiri. Da, slabesti de la karate, si eu fac de 3 ani jumate.:] Iar sporturile la care slabesti cel mai mult sunt jogging si inot.