| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Hey.Am o gramada de haine, papuci si jucarii care nu le mai folosesc.As vrea sa le donez la,, imbraca un vis, stop indiferentei!". Sunt din suceava. Unde si cum as putea sa le donez?
Pst:scuze categoria :0

3 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Cauta pe net.

| nico05 a răspuns:

Buna ziua. avem 2 fetite mici de 1 an jumate si cealalta de 5 ani jumate.pana acum 2 luni sotul a mai muncit cu ziua prin sat si ne-am mai castigat traiul oarecum.de 2 luni nu mai are nimic de munca, am cautat si inca cautam.eu sunt casnica pentru ca nu am cu cine sa las fetele nici nu imi permit sa platesc un camin sa pot merge la munca.am ajuns intr-o situatie disperata, este rusinos dar chiar avem nevoie de ajutor, este dureros cand vezi ca nu ii poti oferi copilului tau macar strictul necesar.va rugam ajutati-ne cu ce doriti si cu ce puteti dumneavoastra fie alimente,jucarii, hainite, pampersi, detergent de spalat, orice este de mare ajutor. ajutati-ne sa le facem o viata mai frumoasa fetitelor noastre va rugam.dzeu sa va dea sanatate.o zi buna

| ami_9319 a răspuns:

Am o fetita de 11 ani
daca imi poti da ceva pentru ea ti-asfi recunoscatoare
ameliaoana46@yahoo.com