| FluturasulVesel a întrebat:

Sunt din Suceava si sunt fata! Am foarte multe haine/hainute ramase mici! Nu stiu ce sa fac cu ele! Mi-ati putea da un sfat? Sa le vand am incercat dar nimic! As vrea sa le donez sau sa fac ceva cu ele! Unde as putea dona haine in Suceava? Va rog niste idei sau unde se poate dona haine in Suceava! Scuzati-ma pentru categorie dar aici e foarte folosita si n-am stiut unde sa public intrebare! Multumeac pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca vrei cu adevarat sa faci un act de caritate, adreseaza-te preotului din sat/comuna.
Fiecare zona/cartier are si locuitori care chiar au nevoie de ajutorul nostru.
Asa ca, nu cred ca nu cunosti astfel de copilasi...
Cand vrei ceva sa faci din inima, reusesti si vei face multi copilasi fericiti.
O zi buna happy

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Categoriile precum "Conversații", "Cauze nobile", "Adolescenți", "Informatii Utilitare", "Timp Liber", ți s-au părut nepotrivite și te-ai gândit să postezi la aia care are legătură cu sexul.
Bravo, ai ales bine!

| OldSoul a răspuns:

La intrare in Radauti este un fel de asezamant unde sunt crescuti copii.
Poti incerca sa-i contactezi si sa-i intrebi daca le poti dona lor respectivele haine.
Iti las aici si un link pentru a putea face rost de detaliile pentru contact.
http://sfantulleontie.ro/2/

| Oana92 a răspuns:

Nu gasesti o fata cu fara posibilitati pe acolo? La scoala, in zona in care locuiestibig grin Poate stiu parintii sau rudele pe cineva care ar avea nevoie!

Frumos gest! happy

| FluturasulVesel explică (pentru Oana92):

Astai faza! Eu stau la sat si nu-i nici o fetita saraca!

| Andrei277 a răspuns:

Cauta orfelinate, sau dale la tigani

| IonelaMacovei a răspuns:

Si eu sunt din Suceava si as avea nevoie de cateva hainute, daca mai aveti ceva de donat, va multumesc, contactati-ma la adresa ionelutzamamciuc@yahoo.com pentru noi orice e bine venit!