| Blue25 a întrebat:

Hey! Am o intrebare puppy dog eyes, am pus pe lista de licee Matei Basarab[8.86] mate-info primul dar am media 8.26. As avea vreo sansa sa intru?

Răspuns Câştigător
| Dexaa a răspuns:

Bună! Ai putea fi admisă în următoarele condiţii : dacă sunt mai multe clase la acest profil decât anul trecut, şi dacă mediile de admitere sunt mai micuţe. Încearcă să fii optimistă că doar nu-i capătul lumii, plus că acum nu se mai i-a în considerare la facultate ce profil ai făcut în liceu. Baftă!

1 răspuns:
| StefiM a răspuns:

Nulaughing