| LenaLenn a întrebat:

Hey! Am o intrebare pentru detinatorii de pagini.
Spre exemplu, imi da notificarea: Pagina X sau Y shared a link on your page. unde ma duc sa vad? PS: daca apas pe el, ma duce unde sunt toate celelalte postari de pagini, dar pe cea respectiva nu o vad. Help, e SUPER enervant!
Funda!

1 răspuns:
| Pikaciuuu a răspuns:

Unele nu apar happy Asa se intampla la mai multe:* Daca chiar vrei sa vezi ce ti-a postat.du`te pe pagina si spunehappy Scuze de deranj dar, mi-am postat ceva pe perete si nu pot vedea happy