| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

Hey, am o intrebare, pentru fete : este normal ca dupa ce mi se termina menstruatia sa imi curga un lichid albicios pana in vine iarasi menstruatia? fundoi :*

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Da, nu iti face griji! Este secretie vaginala. Asa este la toate fetele! Iti recomand sa folosesti tampon de zi (Discret de exemplu - cauta pe net) ca sa te simti fresh si sa nu iti produca probleme acolo!:*

4 răspunsuri:
| baietsel2012 a răspuns:

Nu du-te la medic cel mai bine pentru tine poate fi o boala sau ceva de genu. Fundaa :X

| baietsel2012 a răspuns:

Fetele astealaughing)