| Andreea531 a întrebat:

Hey,am o întrebare pentru fete si femei.
De ce nu îmi trece ciclul de 11 zile? După cele 7 zile de ciclu normal a început sa îmi curgă foarte puțin.
Credeți ca am motive sa ma ingrijorez? Stiu ca nu e bine sa ma tina așa mult dar totuși îmi curge foarte puțin, adică intr-o zi întreaga cam o picătură.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te-as sfatui sa discuti cu un medic ginecolog. Este singurul in masura sa-ti dea un raspuns corect, adecvat, avizat, la subiect. Multa sanatare!

| R0R0 a răspuns:

Eu zic sa mergi la un medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu consulti sfatul unui medic?
El va stii mai bine te sfatuiasca, indrume, sa-ti ofere tratamentul corespunzator(daca e necesar).

Răspuns utilizator avertizat
| Napotitană a răspuns:

Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat.