| antoniaidk a întrebat:

Hey! am o mare urgenta! am un skate pe 2 roti(waveboard ) si am cazut de pe el..acum am doare tare glezna si mana..si am vanatai. sad ce pot face sa nu ma mai doaa glezna si mana? daaca nu rezolv asta in cateva ore..si o sa vada ca m-am lovit nu o sa ma mai lase sa ma dau pe el..pt ca s cand l-am cumparat..deabea au fost deacord..eu am insistat..repede va roog.
multumesc mult happy

1 răspuns:
| DanyX16 a răspuns:

Da-ti o palma cu picioru. O sa treaca singura, doar dormi si nu mai forta mana, (fara degetica) si odihneste-te happy Cu placere. Eventual potibaga si o crema pentru batrani.