| anonim_4396 a întrebat:

Hey kiss! Cn ma poate ajuta si p min puppy dog eyes? Am etichetat o pers pe FB si acea pers m-a scos din lista de pr si cred ca ma si "blocat" thinking As dori sa sterg :X... unde am etichetat-o si mnu imi apara numele ei crying. Stie candva cum? PS: dau fundita :*

1 răspuns:
| ancuutssa a răspuns:

Sub poza scrie "In aceasta poza [cutaree...] si dupa, sterge eticheta... s`au photos. remove tagg.,, exact dupa ce scrie numele persoanei respective