| Misterygirls a întrebat:

Hey! Am o prietena care tot are senzatii de deja' vu..de exemplu daca merge intr-un loc in care nu a mai fost are senzatia ca a fost acolo, iar tot ce i se intampla, îi da senzatia ca i s-a mai intamplat..Nu e genul de persoana nebuna in felul asta ciudat. Voua vi s-a intamplat? Exista vreo' explicatie mai "logica"? Funda!

Răspuns Câştigător
| BloodyDagger a răspuns:

Interesanta intrebarea ta. M-ai determinat sa caut pe internet si am fost surprinsa de cate explicatii logice exista. Nu iti pot scrie tot aici, insa iti pot trimite un link. Este foarte interesant.

http://www.descopera.ro/......pre-viitor

5 răspunsuri:
| Dafii a răspuns:

Şi eu am treabă cu supranaturalul.
Adică, fără nicio glumă am puetrea de a arunca blesteme pe cineva, şi blestemul se îndepleneşte după 2 secunde, 2 minute, 2 ore, 2 sapt. şi aşa ceva care are legătura cu cifra 2.
Nu ştiu de ce sincer, şi mai am viziuni care se adevăresc dar nu ştiu de ce happy

| MalIinush a răspuns:

Si eu patesc asta deseori...
Mintea ne joaca feste.

| esme12 a răspuns:

Si mie mi s-a intaamplat de cateva ori dar explicatie logica nu este din punctul meu de vedere.Scz dar nu te pot ajuta.

| esme12 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de cateva ori dar explicatie logica nu este din punctul meu de vedere.Scz dar nu te pot ajuta.

| LarisaLary18 a răspuns:

O explicatie logica eu o am, nu stiu daca intelegi tu, in momentul ce doarme sufletul ei pleaca pe unde apuca si e posibil sa se fi dus in acele locuri fara sa isi aminteasca. de aceea cand visam, sufletul nostru face acel ceva este cu acel cineva dar nu ne putem aminti tot visul, si e normal sa aiba senzatie de deja vu.